„Mes turime dvi e-parduotuves, bei saloną Vilniuje su ekspozicijomis.“

Mūsų salonas Vilniuje

120 kv. metrų salonas „ViskasVoniai“ įsikūręs Ukmergės g. 283B, Vilniuje, kuriame galite pamatyti prekių ekspozicijas. Profesionalūs konsultantai suteiks visą informaciją apie produktus, jų montavimą, priežiūrą, padės išsirinkti ir patars kaip įsirengti jaukius, patogius ir išskirtinius vonios kambarius. Salone rasite didžiausią Lietuvoje Blu prekių ekspoziciją.

Mūsų el.parduotuvė viskasvoniai.lt

Viskasvoniai.lt - tai specializuota elektroninė parduotuvė, prekiaujanti santechnika vonios ir virtuvės kambariui. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų prekių asortimentą. Visos prekės yra kokybiškos, gerai Lietuvoje žinomų prekinių ženklų, ir tik tų, kuriems yra suteikiama garantija ir sukurtos serviso tarnybos Lietuvoje. Prekes pristatysime į Jums į namus, bei garantuojame, kad iškilus nesklandumams ar neįvykdžius sąlygų, priimsime prekes atgal bei grąžinsime pinigus.

Mūsų el.parduotuvė hidromasazas.lt

Hidromasazas.lt - vienintelė Lietuvoje specializuota masažinių vonių ir dušo kabinų internetinė parduotuvė, kurioje Jūs savarankiškai galite susikomplektuoti norimą masažinę vonią ar dušo kabiną. Parduotuvės specifikos dėka kiekvienas, pagal individualius poreikius galite rinktis iš daugybės vonių, dušo kabinų dydžių ir formų, pasirinkdami masažo sistemą, jos priedus ir aksesuarus.

© 2002 - 2019 UAB "UTVT". All rights reserved.