Balteco

Balteco kuria ir gamina vonios kambario įrangą jau daugiau nei 26-erius metus. Per šį laikotarpį Estijos kapitalo pagrindu įkurto Šiaurės Europos pirmaujančio įprastų ir masažinių vonių gamintojo asortimentas pasipildė dušo sienelėmis, vonios kambario baldais, garinėmis pirtimis, mini baseinais ir išskirtinio dizaino akmens masės voniomis. Įmonei labai svarbus klientų pasitenkinimas, gaminių kokybė ir patvarumas, todėl gamyba vyksta Estijoje ir naudojamos tik kokybiškos medžiagos bei jų komponentai. Balteco gaminiais įrengti prabangūs ar minimalistiniai vonios kambariai visada išliks originalūs.

gamintojo puslapis

Blü

Blü - ilgametes tradicijas puoselėjančių gamintojų ženklas. Kartu mes kuriame jaukų ir harmoningą vonios kambarį, kuriame prasideda kiekvieno mūsų diena. Atsakingai ir tikslingai formuodami asortimentą, galime garantuoti, kad kiekvienas atskiras vonios kambario elementas, jo linijos ir formos derės vienoje erdvėje. Blü vardas siejamas su pagrindiniais kliento lūkesčiais – ilgaamžiškumu, patikimumu ir išskirtiniu servisu. Džiaugiamės, galėdami savo pirkėjams pasiūlyti aukščiausios kokybės vonios kambario baldus ir veidrodžius, lieto marmuro praustuvus, dušo padėklus ir vonias, taip pat akrilines vonias bei įvairius aksesuarus vonioms ir praustuvams. Mūsų produkcijoje rasite šiuolaikines naujoves - SGG Miralite sidabru dengtus vonios veidrodžių stiklus, IP 44 LED apšvietimą, lieto marmuro paviršiaus atsparumą padidinančia Evermite technologiją, drėgmei atsparias baldų plokštes, Blum, Häfele gamintojų baldinę furnitūrą, ir kt. Visi Blü produktai atitinka Europos Sąjungos ir JAV higienos bei kokybės normas, CE ir TÜV reikalavimus. Siekiant sumažinti galimą žalą aplinkai, gamyboje diegiamos pažangios gamybos technologijos, ypatingai daug dėmesio skiriama gaminių perdirbimui, antriniam panaudojimui ir žinoma, žmonių saugumui.

gamintojo puslapis

Bossini

Bossini - gamina savo produkciją nuo 1960m. Kokybė, dizainas, nuolatiniai tyrimai ir inovacijos yra pagrindiniai Bossini gamybos planavimo principai. Bendrovė atitinka aukščiausios kokybės standartus ir turi pripažinimą tarptautiniu mastu, juk itališkas dizainas visada buvo laikomas gero skonio ir elegancijos pavyzdžiu.

gamintojo puslapis

bugnatese

Dėmesys kiekvienai detaliai. Tradicijos, servisas ir kokybės koncepcija daugeliui užsienio klientų susiję su sąvoka „pagaminta Italijoje“. Bugnatese įkūrė Cipriano Marietta 1950 metais. Šiandien kompanija 70% savo produkcijos realizuoja už Italijos ribų. Projektai realizuojami nuo viešbučių Dubajuje, pastatų Bahreine iki prestižinių gyvenamųjų rajonų Europoje. Kiekvienoje vietoje, Bugnatese žavi savo stiliaus ir asortimento įvairove. Katalogas apima 28 serijas nuo klasikinių ir tradicinių, nuo neo-Baroques iki minimalizmo.

gamintojo puslapis

DEVO

DEVO gerai žinomas prekės ženklas, vonios ir virtuvės baldų gamybos vadovas. DEVO gamina baldus nuo 1990 metų ir šiuo metu mes bendradarbiauja su daugeliu partnerių, kurie platina savo produktus Lenkijoje ir kitose šalyse. Nuo pat pradžių, DEVO buvo orientuota gaminti tik aukščiausios kokybės produktus ir atitinka reikliausių klientų poreikius.

gamintojo puslapis

Galassia

Galassia SPA susikurė 1980-iais metais Corchiano (VT) High Tuscia žemėse, kuri nuo VI amžiaus yra keramikos gamybos gimtinė. Galassia išsaugo gamybos tradicijas ir stabiliai auga ne tik pagal apyvartą, bet ir yra plačiai pripažinta dėl savo profesionalumo ir gaminių dizaino galimybių. Galassia savo produkciją tiekia į įvairias pasaulio šalis bei bendradarbiauja su užsienio dizaineriais, specialistais, kurie sustiprina jų dizaino tendencijas, gamybos technologijas ir leidžia tapti vienai iš lyderiaujančių įmonių tarptautiniu mastu.

gamintojo puslapis

GLOBO

Nuo 1980 m sėkmės istorija tikslingai didint žmogiškųjų išteklių vertę ir subalansuoto santykio su aplinka, paskatino Ceramica Globo tapti santechnikos ir vonios baldų pramonės lydere. Visada pasiryžusi perprasti naujų mados tendencijas, Ceramica Globo į ateitį žvelgia tobulindama kūrybos ir gamybos procesus ir produkto inovacijas, kurios reikalauja aukščiausios kompetencijos nuo projektavimo iki inžinerijos, nuo medžiagų chemijos iki logistikos, nuo rinkodaros iki sociologijos. Naujausios inovacijos – glotnūs paviršiai ir daugiau higienos su CERASLIDE® ir BATAFORM® Ceramica Globo mokslinių tyrimų deka sukurta CERASLIDE® technologija, inovatyvi glazūra sukurtair išbandyta išlaikyti savo efektyvumą ilgą laiką. Kruopšti technologinė kontrolė užtikrina geriausią vienodumą produkto sukepinimo proceso metu, mažinant poringumą ir užtikrinti didesnį atsparumą nuo dėmių, purvo ir įbrėžimų. BATAFORM® antibakterinė keramikos glazūra buvo sukurta siekiant užtikrinti kuo gilesnę higieną. Antimikrobinis efektas gamybinio proceso metu žymiai sumažina mikrobų ir bakterijų buvimą. Laboratoriniai tyrimai atliekami pagal tarptautinius ISO 22196 standartus patvirtina drastišką mikrobų populiacijos nuosmukį. Ceraslide® glazūra kartu su Bataform® antibakterine danga suteikia santechnikai daugiau blizgesio, atsparumo, higienos ir maksimalų komfortą ir gerovę Jūsų vonios kambariui.

gamintojo puslapis

Lampe Berger

Lampe Berger prekės ženklas Baltijos šalyse pažįstamas palyginti neseniai, bet jis jau daugelį metų yra lyderis pasaulinėse rinkose, užimantis aukštą vietą savo srityje Europos, Kanados, Amerikos, Azijos, Rusijos ir kitose rinkose. Prekės ženklas yra Prancūzijos industrinio pavelto dalis ir yra pelnęs Gyvojo paveldo ženklą EPV – Enterprise du Patrimoine Vivant. Tai gamintojas, gebantis suderinti tradicijas su inovacijomis. Kuriant kvepalus, kompanijai labai svarbu užtikrinti jų nepriekaištingą kokybę, naudojant aukščiausios kokybės žaliavą, taip pat pakankamą Aromatų namams įvairovę, kad kiekvienas jų naudotojas galėtų išsirinkti jo skonį labiausiai atitinkantį. Gautieji aromatai kvepia natūraliai, taip pat skiriasi nuo masinės rinkos kvepalų. Kiekvienas aromatas gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavos, aktyviai bendradarbiaujant su pirmaujančiais (TOP 10) Prancūzijos parfumerijos gamintojais.

gamintojo puslapis

M&Z Rubinetterie

M&Z RUBINETTERIE tai jaunas ir modernus prekės ženklas pradėtas 2003 m., sukurtas įmonėje, kuri įkurta dar 1973 metais. Nuo pat pradžių, M&Z daug dėmesio teikė savo klientų poreikiams ir gamina aukštos kokybės produktus. Gamykla ir pagrindinė būstinė yra Bolzano Novarese, Italijoje - pačiame maišytuvų gamybos centre. M&Z šiuo metu yra laikoma viena iš garsiausių itališkų maišytuvų gamintojų, turinti tvirtą reputaciją. M&Z Rubinetterie pavadinimas ir logotipas gerai žinomas Vakarų ir Rytų Europoje, Kinijoje, Honkonge, Singapūre ir Tailande.

gamintojo puslapis

Marmite

Marmite - tai pirmaujanti akmens masės praustuvų, dušo padėklų ir vonių gamintoja. Marmite akmens masės gaminiai garsėja savo ilgaamžiškumu, blizgesiu, restauracijos galimybe bei išskirtiniu dizainu. Dabar Marmite gaminiai yra gaminami su Evermite paviršiumi, kuris apsaugo produktus nuo blizgesio praradimo, įbrėžimų ir kitų pažeidimų, todėl pasirinkę Marmite vonios kambaryje galėsite jaustis laisvai. Atliktų tyrimų duomenimis produktai su Evermite paviršiumi yra 40% atsparesni trinčiai ir net 50% atsparesni blizgesio praradimui dėl valymo, lyginant su kitų gamintojų produkcija. Su Marmite ir Evermite nepriekaiškingais paviršiais džiaugsitės ilgiau.

gamintojo puslapis

Miior

Miior yra į interjero dizainą orientuota bendrovė. Miior produktai unikalūs ir atitinka aukštus gamybos standartus - jie kuria, ne tik itin gražius, bet ir funkcinius produktus. Prekės ženklą įkūrė du broliai ir verslininkai, kurie nusprendė panaudoti savo aistrą naujiems išradimams. Puikios inžinerinės žinios leido jiems sukurti puikius sprendimus namams. Miior komandai buvo pavesta tyrinėti kasdienius žmonių ritualus ir ieškoti galimybių ir sprendimų kaip palengvinti jiems gyvenimą kasdienėje veikloje. Tokia idėja, kaip ištraukiami veidrodžiai, buvo labai paprasta, bet problema, kurią ji išsprendžia - visiems suprantama ir artima.

gamintojo puslapis

Novellini

gamintojo puslapis

Omnires

Omnires (Lenkija) - tai vonios kambario ir virtuvės santechninės įrangos gamintojas ir tiekėjas. Kompanija dirba nuo 1990 m. Per šį laikotarpį įmonė iš mažos tapo didele, kūrybinga, plačiai žinoma įmone, kurios pagrindinis tikslas sukurti gražius ir jaukius klientų namus. Inovacijos ir įvairovė, visada buvo svarbi, tad jie pirmieji Lenkijoje pasiūlė spalvotus maišytuvus pagamintus pagal PVD technologiją, bei išplėtė savo asortimentą iki vonių, dušo kabinų, dušo sistemų, aksesuarų ir kt.

gamintojo puslapis

ORiSTO

ORiSTO (Lenkija) yra dinamiška, besivystanti kompanija įsikūrusi 1998m., kuri palaipsniui didina gamybos plotą tam, kad prisitaikytų prie augančios paklausos. Naujos mašinos ir įrenginiai baldų gamybai leidžia įmonei patenkinti masinę gamybą bei individualius užsakymus. ORiSTO siūlo platų vonios kambario baldų pasirinkimą, kad galėtų patenkinti išrankiausių klientų norus. Kompanija turi kvalifikuotą personalą, kuris valdo visą pardavimų tinklą Lenkijoje, taip pat ir Europos Sąjungos, Norvegijos, Rusijos ir Ukrainos šalyse.

gamintojo puslapis

Palazzani

Italų aukščiausios kokybės vonios ir virtuvės kambario maišytuvų gamintojas Palazzani dirba nuo 1960-ųjų metų. Palazzani orientuojasi į vandens maišytuvų ir dušo sistemų gamybą, todėl geba sukurti aukščiausios kokybės produktus bei aktyviai reaguoti į rinkos poreikius. Gamintojas kurdamas savo prekes atsakingai renkasi kokybiškas ir patikimas medžiagas, kurios garantuoja gaminių ilgaamžiškumą ir kokybę. Ilga darbo patirtis vandens maišytuvų gamybos srityje gamintojui leidžia siūlyti pilną prekių asortimentą ir tokiu būdu patenkinti kiekvieną klientą. Palazzani visiems savo gaminiams suteikia 5-erių metų garantiją.

gamintojo puslapis

PoolSpa

PoolSpa vandens masažo ir SPA sveikatingumo idėjų Europoje rinkos lyderis. Šio gamintojo įrenginiai puikiai derina naudingumą su rafinuotumu ir įkvepiančiu dizainu. Vonios yra gaminamos iš aukštos kokybės akrilo, ir yra itin tvirtos. PoolSpa siūlo aukštos kokybės, prabangius ir estetinius produktus. Technologijos ir dizainas atitinka naujausias tendencijas. Gamintojas nuolat vystosi ir atsinaujina, tad siūlomas platus asortimentas patenkins net išrankiausią vartotoją ir sukurs unikalią atmosferą vonios kambaryje.

gamintojo puslapis

Ravak

Ravak yra vienas didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Europoje. Čekijos įmonė Ravak sėkmingai dirba nuo 1991-ųjų metų. Nuo įmonės pradžios Ravak nuolat plečia savo gaminių pasiūlą. Šiuo metu gamintojas gali pasiūlyti įvairių formų ir dydžių vonių, dušo kabinų, vonios kambario baldų ir net aksesuarų. Ravak gaminiai pasižymi praktiškumu ir kokybe, kurią užtikrina gaminiams suteikiama garantija, net iki 10-ties metų. Ravak gamintojo siūlomos kelios vonios kambario koncepcijos suteiks Jums galimybę be dizainerio pagalbos sukurti skoningą, dailų ir praktišką vonios kambarį.

gamintojo puslapis

Tres

Maišytuvų prekinis ženklas Tres yra vienas lyderiaujančių Ispanijoje. Gamintojo sukaupta 40-ties metų darbo patirtis vonios ir virtuvės kambario maišytuvų gamybos srityje atsispindi gaminių aukštoje kokybėje, nepriekaištingame dizaine, profesionaliame servise ir konkurencingoje kainoje. Tres gaminami maišytuvai populiarūs ne tik visoje Europoje, bet ir Azijos rinkose. Daugiau nei 40-ties metų patirtis komforto gamyboje – Tres.

gamintojo puslapis

Victory SPA

Victory SPA - unikalus masažinių vonių, garo kabinų gamintojas Europoje. 30-ties metų patirtis bei individuali visų komponentų gamyba leidžia sukurti pačius geriausius produktus. Victory Spa gamykloje gaminamos ne tik pačios masažinės vonios, bet ir patentuoti masažo purkštukai, vandens bei oro masažo, elektronikos komponentai. Visi siūlomi SPA gaminiai turi "dvigubo dugno" sistemą oro masažui. Todėl Victory Spa vonioje yra kur kas patogiau ir maloniau.

gamintojo puslapis
© 2002 - 2019 UAB "UTVT". All rights reserved.