Baltijos Brasta

Vienas žinomiausių lietuviškų dušo kabinų gamintojų yra Baltijos brasta. Gamintojas nuo 2002-ųjų metų gamina dušo kabinas, vonios sieneles ir dušo duris. Daugiau nei dešimtmetį dirbanti įmonė gali didžiuotis kokybe, dizainu ir profesionaliu aptarnavimu. Dizainerių ir profesionalų darbą apima trys kolekcijos “Be ribų”, “Erdvė” ir “Harmonija”. O tiems kas neranda tinkamiausio varianto, Baltijos brasta gali pasiūlyti ir nestandartinių gaminių gamybos paslaugą.

daugiau prekių

Balteco

Balteco kuria ir gamina vonios kambario įrangą jau daugiau nei 26-erius metus. Per šį laikotarpį Estijos kapitalo pagrindu įkurto Šiaurės Europos pirmaujančio įprastų ir masažinių vonių gamintojo asortimentas pasipildė dušo sienelėmis, vonios kambario baldais, garinėmis pirtimis, mini baseinais ir išskirtinio dizaino akmens masės voniomis. Įmonei labai svarbus klientų pasitenkinimas, gaminių kokybė ir patvarumas, todėl gamyba vyksta Estijoje ir naudojamos tik kokybiškos medžiagos bei jų komponentai. Balteco gaminiais įrengti prabangūs ar minimalistiniai vonios kambariai visada išliks originalūs.

daugiau prekių

Besco

Besco jau 20 metų kuria produktus, kurie ne tik randa savo namus dėl puikaus dizaino, bet ir dėl praktišku variantų, maksimaliam komfortui. Nuo pat pradžių Besco kūrė produktus pagal tris pagrindinius principus: kokybę, dizainą ir patrauklią kainą. Sukaupta patirtis ir žinios, šiuolaikinių technologijų naudojimas bei aukščiausios kokybės medžiagos leidžia gaminti unikalius produktus. Įmonė yra įsitikinusi, kad Besco ir PMD Piramida yra saugumo ir komforto sinonimai.

daugiau prekių

Blü

Blü - ilgametes tradicijas puoselėjančių gamintojų ženklas. Kartu mes kuriame jaukų ir harmoningą vonios kambarį, kuriame prasideda kiekvieno mūsų diena. Atsakingai ir tikslingai formuodami asortimentą, galime garantuoti, kad kiekvienas atskiras vonios kambario elementas, jo linijos ir formos derės vienoje erdvėje. Blü vardas siejamas su pagrindiniais kliento lūkesčiais – ilgaamžiškumu, patikimumu ir išskirtiniu servisu. Džiaugiamės, galėdami savo pirkėjams pasiūlyti aukščiausios kokybės vonios kambario baldus ir veidrodžius, lieto marmuro praustuvus, dušo padėklus ir vonias, taip pat akrilines vonias bei įvairius aksesuarus vonioms ir praustuvams. Mūsų produkcijoje rasite šiuolaikines naujoves - SGG Miralite sidabru dengtus vonios veidrodžių stiklus, IP 44 LED apšvietimą, lieto marmuro paviršiaus atsparumą padidinančia Evermite technologiją, drėgmei atsparias baldų plokštes, Blum, Häfele gamintojų baldinę furnitūrą, ir kt. Visi Blü produktai atitinka Europos Sąjungos ir JAV higienos bei kokybės normas, CE ir TÜV reikalavimus. Siekiant sumažinti galimą žalą aplinkai, gamyboje diegiamos pažangios gamybos technologijos, ypatingai daug dėmesio skiriama gaminių perdirbimui, antriniam panaudojimui ir žinoma, žmonių saugumui.

daugiau prekių

Bossini

Bossini - gamina savo produkciją nuo 1960m. Kokybė, dizainas, nuolatiniai tyrimai ir inovacijos yra pagrindiniai Bossini gamybos planavimo principai. Bendrovė atitinka aukščiausios kokybės standartus ir turi pripažinimą tarptautiniu mastu, juk itališkas dizainas visada buvo laikomas gero skonio ir elegancijos pavyzdžiu.

daugiau prekių

bugnatese

Dėmesys kiekvienai detaliai. Tradicijos, servisas ir kokybės koncepcija daugeliui užsienio klientų susiję su sąvoka „pagaminta Italijoje“. Bugnatese įkūrė Cipriano Marietta 1950 metais. Šiandien kompanija 70% savo produkcijos realizuoja už Italijos ribų. Projektai realizuojami nuo viešbučių Dubajuje, pastatų Bahreine iki prestižinių gyvenamųjų rajonų Europoje. Kiekvienoje vietoje, Bugnatese žavi savo stiliaus ir asortimento įvairove. Katalogas apima 28 serijas nuo klasikinių ir tradicinių, nuo neo-Baroques iki minimalizmo.

daugiau prekių

DEVO

DEVO gerai žinomas prekės ženklas, vonios ir virtuvės baldų gamybos vadovas. DEVO gamina baldus nuo 1990 metų ir šiuo metu mes bendradarbiauja su daugeliu partnerių, kurie platina savo produktus Lenkijoje ir kitose šalyse. Nuo pat pradžių, DEVO buvo orientuota gaminti tik aukščiausios kokybės produktus ir atitinka reikliausių klientų poreikius.

daugiau prekių

Duravit

Duravit - tai yra į dizainą, inovacijas ir į visų klientų poreikius orientuotas gamintojas. Duravit išsiskiria tuo, kad siūlo įvairių kainų lygių produktus, todėl kiekvienas ras sau tinkamus sprendimus pagal galimybes. Duravit įkvepia vonios kambarį gyvenimui!

daugiau prekių

Galassia

Galassia SPA susikurė 1980-iais metais Corchiano (VT) High Tuscia žemėse, kuri nuo VI amžiaus yra keramikos gamybos gimtinė. Galassia išsaugo gamybos tradicijas ir stabiliai auga ne tik pagal apyvartą, bet ir yra plačiai pripažinta dėl savo profesionalumo ir gaminių dizaino galimybių. Galassia savo produkciją tiekia į įvairias pasaulio šalis bei bendradarbiauja su užsienio dizaineriais, specialistais, kurie sustiprina jų dizaino tendencijas, gamybos technologijas ir leidžia tapti vienai iš lyderiaujančių įmonių tarptautiniu mastu.

daugiau prekių

GLOBO

Nuo 1980 m sėkmės istorija tikslingai didint žmogiškųjų išteklių vertę ir subalansuoto santykio su aplinka, paskatino Ceramica Globo tapti santechnikos ir vonios baldų pramonės lydere. Visada pasiryžusi perprasti naujų mados tendencijas, Ceramica Globo į ateitį žvelgia tobulindama kūrybos ir gamybos procesus ir produkto inovacijas, kurios reikalauja aukščiausios kompetencijos nuo projektavimo iki inžinerijos, nuo medžiagų chemijos iki logistikos, nuo rinkodaros iki sociologijos. Naujausios inovacijos – glotnūs paviršiai ir daugiau higienos su CERASLIDE® ir BATAFORM® Ceramica Globo mokslinių tyrimų deka sukurta CERASLIDE® technologija, inovatyvi glazūra sukurtair išbandyta išlaikyti savo efektyvumą ilgą laiką. Kruopšti technologinė kontrolė užtikrina geriausią vienodumą produkto sukepinimo proceso metu, mažinant poringumą ir užtikrinti didesnį atsparumą nuo dėmių, purvo ir įbrėžimų. BATAFORM® antibakterinė keramikos glazūra buvo sukurta siekiant užtikrinti kuo gilesnę higieną. Antimikrobinis efektas gamybinio proceso metu žymiai sumažina mikrobų ir bakterijų buvimą. Laboratoriniai tyrimai atliekami pagal tarptautinius ISO 22196 standartus patvirtina drastišką mikrobų populiacijos nuosmukį. Ceraslide® glazūra kartu su Bataform® antibakterine danga suteikia santechnikai daugiau blizgesio, atsparumo, higienos ir maksimalų komfortą ir gerovę Jūsų vonios kambariui.

daugiau prekių

Grohe

Grohe - Vokietijos gamintojas, siūlantis itin platų maišytuvų ir dušų sistemų asortimentą. Platus asortimentas leidžia kiekvienam vartotojui išsirinkti labiausiai jo aplinkoje derantį sprendimą - nuo klasikinių formų iki moderniausio dizaino. Kitaip tariant, tai yra estetikos ir ergonomikos derme garsėjantis Vokietijos prekės ženklas.

daugiau prekių

Gustavsberg

Gustavsberg tiekia visa kas reikalinga vonios kambariui - aukščiausios kokybės gaminius, išsiskiriančius savo funkcionalumu ir skandinavišku dizainu. Villeroy & Boch Gustavsberg centrinis ofisas yra netoli Stokholmo, Värmdö miestelyje, Švedijoje. Čia ir Vårgårda mieste yra gaminama produkcija. Kompanija priklauso vokiečių Villeroy&Boch AG Grupei, vienai iš didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Europoje.

daugiau prekių

Hansgrohe

Hansgrohe - Vokietijos santechnikos gamintojas, žinomas kaip dizaino ir inovacijų lyderis savo srityje, turintis daugiau nei 100 metų darbo patirtį ir gamyboje naudojantis tik moderniausias technologijas. Kitaip tariant, tai visame pasaulyje žinomas dušo produktų gamintojas Nr.1. Visi produktai kuriami taip, kad būtų ergonomiški, ekonomiški bei komfortiški ir teiktų tik geras emocijas. Hansgrohe gamintojams vonios kambarys – gerovės centras, kuriame jie stengiasi įdiegti pačias moderniausias technologijas.

daugiau prekių

HÜPPE

HÜPPE – aukšta kokybė ir išskirtinis dizainas. Nuo pat pradžių HÜPPE puikiai įsikurė tarp tradicinių Vokietijos įmonių. Įmonės kelias į šiandieninį tarptautinį verslą visada buvo grindžiamas aukšta kokybę. HÜPPE sukūrdama pirmąją realią dušo kabiną 1966-iais metais, atverė visiškai naują rinkos sektorių. Drąsa ir ilgalaikė patirtis leido įmonei stipriai įsitvirtinti ir užsitarnauti poziciją rinkoje.

daugiau prekių

Jika

Jika - praktiškas gamybos lyderis Čekijos Respublikoje, didžiausią prioritetą skiriantis vandens taupymui, patogiam gaminių naudojimui, higieniškumui bei lengvam techniniam įrengimui užtikrinti. Jika savo gaminiams suteikia ilgalaikę garantiją, o tai pabrėžia aukštą sanitarinės keramikos gaminių kokybę.

daugiau prekių

Kaldewei

Vokietojos gamintojas Kaldewei savo gaminamų produktų dėka turi pasaulinį pripažinimą. Kaldewei gaminami produktai garsėja aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, lengva ir paprasta gaminių priežiūra. Kaldewei siūlo rinktis iš daugiau nei 380-ties vonių ir dušo padėklų modelių. Pasirinkus Jums tinkamiausią modelį papildomai galite rinktis įvairius paviršių padengimus, priklausomai nuo Jūsų poreikių ir pageidavimų. Visiems Kaldewei gaminiams yra suteikiama net 30-ties metų garantija.

daugiau prekių

Lampe Berger

Lampe Berger prekės ženklas Baltijos šalyse pažįstamas palyginti neseniai, bet jis jau daugelį metų yra lyderis pasaulinėse rinkose, užimantis aukštą vietą savo srityje Europos, Kanados, Amerikos, Azijos, Rusijos ir kitose rinkose. Prekės ženklas yra Prancūzijos industrinio pavelto dalis ir yra pelnęs Gyvojo paveldo ženklą EPV – Enterprise du Patrimoine Vivant. Tai gamintojas, gebantis suderinti tradicijas su inovacijomis. Kuriant kvepalus, kompanijai labai svarbu užtikrinti jų nepriekaištingą kokybę, naudojant aukščiausios kokybės žaliavą, taip pat pakankamą Aromatų namams įvairovę, kad kiekvienas jų naudotojas galėtų išsirinkti jo skonį labiausiai atitinkantį. Gautieji aromatai kvepia natūraliai, taip pat skiriasi nuo masinės rinkos kvepalų. Kiekvienas aromatas gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavos, aktyviai bendradarbiaujant su pirmaujančiais (TOP 10) Prancūzijos parfumerijos gamintojais.

daugiau prekių

M&Z Rubinetterie

M&Z RUBINETTERIE tai jaunas ir modernus prekės ženklas pradėtas 2003 m., sukurtas įmonėje, kuri įkurta dar 1973 metais. Nuo pat pradžių, M&Z daug dėmesio teikė savo klientų poreikiams ir gamina aukštos kokybės produktus. Gamykla ir pagrindinė būstinė yra Bolzano Novarese, Italijoje - pačiame maišytuvų gamybos centre. M&Z šiuo metu yra laikoma viena iš garsiausių itališkų maišytuvų gamintojų, turinti tvirtą reputaciją. M&Z Rubinetterie pavadinimas ir logotipas gerai žinomas Vakarų ir Rytų Europoje, Kinijoje, Honkonge, Singapūre ir Tailande.

daugiau prekių

Marmite

Marmite - tai pirmaujanti akmens masės praustuvų, dušo padėklų ir vonių gamintoja. Marmite akmens masės gaminiai garsėja savo ilgaamžiškumu, blizgesiu, restauracijos galimybe bei išskirtiniu dizainu. Dabar Marmite gaminiai yra gaminami su Evermite paviršiumi, kuris apsaugo produktus nuo blizgesio praradimo, įbrėžimų ir kitų pažeidimų, todėl pasirinkę Marmite vonios kambaryje galėsite jaustis laisvai. Atliktų tyrimų duomenimis produktai su Evermite paviršiumi yra 40% atsparesni trinčiai ir net 50% atsparesni blizgesio praradimui dėl valymo, lyginant su kitų gamintojų produkcija. Su Marmite ir Evermite nepriekaiškingais paviršiais džiaugsitės ilgiau.

daugiau prekių

Miior

Miior yra į interjero dizainą orientuota bendrovė. Miior produktai unikalūs ir atitinka aukštus gamybos standartus - jie kuria, ne tik itin gražius, bet ir funkcinius produktus. Prekės ženklą įkūrė du broliai ir verslininkai, kurie nusprendė panaudoti savo aistrą naujiems išradimams. Puikios inžinerinės žinios leido jiems sukurti puikius sprendimus namams. Miior komandai buvo pavesta tyrinėti kasdienius žmonių ritualus ir ieškoti galimybių ir sprendimų kaip palengvinti jiems gyvenimą kasdienėje veikloje. Tokia idėja, kaip ištraukiami veidrodžiai, buvo labai paprasta, bet problema, kurią ji išsprendžia - visiems suprantama ir artima.

daugiau prekių

Novellini

daugiau prekių

Omnires

Omnires (Lenkija) - tai vonios kambario ir virtuvės santechninės įrangos gamintojas ir tiekėjas. Kompanija dirba nuo 1990 m. Per šį laikotarpį įmonė iš mažos tapo didele, kūrybinga, plačiai žinoma įmone, kurios pagrindinis tikslas sukurti gražius ir jaukius klientų namus. Inovacijos ir įvairovė, visada buvo svarbi, tad jie pirmieji Lenkijoje pasiūlė spalvotus maišytuvus pagamintus pagal PVD technologiją, bei išplėtė savo asortimentą iki vonių, dušo kabinų, dušo sistemų, aksesuarų ir kt.

daugiau prekių

ORiSTO

ORiSTO (Lenkija) yra dinamiška, besivystanti kompanija įsikūrusi 1998m., kuri palaipsniui didina gamybos plotą tam, kad prisitaikytų prie augančios paklausos. Naujos mašinos ir įrenginiai baldų gamybai leidžia įmonei patenkinti masinę gamybą bei individualius užsakymus. ORiSTO siūlo platų vonios kambario baldų pasirinkimą, kad galėtų patenkinti išrankiausių klientų norus. Kompanija turi kvalifikuotą personalą, kuris valdo visą pardavimų tinklą Lenkijoje, taip pat ir Europos Sąjungos, Norvegijos, Rusijos ir Ukrainos šalyse.

daugiau prekių

Ottone meloda

Ottone Meloda gali pasigirti 60 metų patirtimi ir yra rinkos lyderė maišytuvų vonios kambariui ir virtuvei gamyboje. Įmonė įkurta 1952 m. Pella mieste, Novara provincijoje, o vėliau persikėlė į netoliese San Maurizio D'Opaglio, tai buvo viena iš pažangiausių "Silicio slėnio" kompanijų. Daugiau nei 50 šalių teigia, kad Ottone Meloda siūlo pačius geriausius itališkus produktus, išsiskiria kompetencija, inovacijomis ir dėmesiu aplinkai.

daugiau prekių

Paa

PAA - viena iš pirmųjų ir iki šiol sėkmingai dirbančių santechnikos gamintojų Baltijos šalyse, su išvystytu eksporto tinklu nuo Vakarų iki Rytų Europos apimant Skandinaviją, Rusiją Baltarusiją ir Ukrainą. Latvijoje ir kitose šalyse PAA prekės ženklas asocijuojasi su akmens masės ir spalvotomis vonios kambario kolekcijomis. PAA gaminiai- puikus stiliaus, ergonomikos ir funkcionalumo derinys.

daugiau prekių

Palazzani

Italų aukščiausios kokybės vonios ir virtuvės kambario maišytuvų gamintojas Palazzani dirba nuo 1960-ųjų metų. Palazzani orientuojasi į vandens maišytuvų ir dušo sistemų gamybą, todėl geba sukurti aukščiausios kokybės produktus bei aktyviai reaguoti į rinkos poreikius. Gamintojas kurdamas savo prekes atsakingai renkasi kokybiškas ir patikimas medžiagas, kurios garantuoja gaminių ilgaamžiškumą ir kokybę. Ilga darbo patirtis vandens maišytuvų gamybos srityje gamintojui leidžia siūlyti pilną prekių asortimentą ir tokiu būdu patenkinti kiekvieną klientą. Palazzani visiems savo gaminiams suteikia 5-erių metų garantiją.

daugiau prekių

PoolSpa

PoolSpa vandens masažo ir SPA sveikatingumo idėjų Europoje rinkos lyderis. Šio gamintojo įrenginiai puikiai derina naudingumą su rafinuotumu ir įkvepiančiu dizainu. Vonios yra gaminamos iš aukštos kokybės akrilo, ir yra itin tvirtos. PoolSpa siūlo aukštos kokybės, prabangius ir estetinius produktus. Technologijos ir dizainas atitinka naujausias tendencijas. Gamintojas nuolat vystosi ir atsinaujina, tad siūlomas platus asortimentas patenkins net išrankiausią vartotoją ir sukurs unikalią atmosferą vonios kambaryje.

daugiau prekių

Radaway

Radaway yra viena didžiausių dušo kabinų gamintoja Centrinėje Europoje. Gamykla specializuojasi dušo kabinų, dušo padėklų, vonios sienelių ir dušo durų gamybos srityje, todėl gali pasiūlyti platų prekių asortimentą. Inovatyviai Radaway dizainerių idėjai susiliejant su dailiomis linijomis, sukuriamos unikalios, patrauklios, patogios ir lengvai naudojamos dušo kabinos. Radaway vonios kambario gaminių kokybė patenkins net ir išrankiausių klientų poreikius.

daugiau prekių

Raguvos baldai

Raguvos baldai - nuo pat įsikūrimo pradžios įmonė specializavosi virtuvių bei vonios baldų gamyboje. Nuo 1995 m. įmonė visas jėgas atiduoda vonios baldų gamybai. Puikus vadovavimas, nauji įrengimai bei kvalifikuoti darbuotojai užtikrina gaminamos produkcijos kokybę. Įmonė gamyboje naudoja šiuolaikiškas pažangias technologijas ir ekologiškai švarias medžiagas, kurios užtikrina aukštą gaminamos produkcijos kokybę. Baldų fasadų gamybai yra naudojamas dažytas MDF. Poliuretaniniai dažai puikiai apsaugo baldus nuo drėgmės poveikio.

daugiau prekių

Ravak

Ravak yra vienas didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Europoje. Čekijos įmonė Ravak sėkmingai dirba nuo 1991-ųjų metų. Nuo įmonės pradžios Ravak nuolat plečia savo gaminių pasiūlą. Šiuo metu gamintojas gali pasiūlyti įvairių formų ir dydžių vonių, dušo kabinų, vonios kambario baldų ir net aksesuarų. Ravak gaminiai pasižymi praktiškumu ir kokybe, kurią užtikrina gaminiams suteikiama garantija, net iki 10-ties metų. Ravak gamintojo siūlomos kelios vonios kambario koncepcijos suteiks Jums galimybę be dizainerio pagalbos sukurti skoningą, dailų ir praktišką vonios kambarį.

daugiau prekių

Roca

Roca prekinis ženklas 1929-tais metais pradėjo gaminti ketines vonias ir tokiu būdu pirmą kartą įžengė į vonios kambario erdvę. Po sėkmingo starto ispanų kompanija plėtė gamybos apimtis ir asortimentą, dėl to Roca šiuo metu yra didžiausias sanitarinės keramikos gamintojas pasaulyje. Šiai dienai savo klientams Roca gali pasiūlyti plačią sanitarinės keramikos pasiūlą, taip pat maišytuvų vonios ir virtuvės kambariui. Rinkdamiesi Roca gaminius išsiskirsite originaliu šviesiu dizainu, funkcionalumu, grynomis formomis ir linijomis.

daugiau prekių

Roltechnik

Prekinis ženklas Roltechnik yra plačiai žinomas daugelyje Europos rinkų. Roltechnik gaminiai pagaminti taip, kad patenkintų daugelio klientų poreikius. Gamintojas siūlo platų produktų asortimentą ir apima nestandartinių užsakymų gamybą. Roltechnik gaminiai garsėja kokybe, prieinama kaina ir profesionaliu aptarnavimu.

daugiau prekių

Rubineta

UAB „Rubineta“, įkurta 1999 metais, šiuo metu yra bene didžiausia vandens maišytuvų gamintoja Baltijos šalyse. UAB "Rubineta" gamybos asortimentą sudaro platus vandens maišytuvų bei aukšto spaudimo žarnų pasirinkimas, įvairios komplektinės detalės, kita santechninė įranga. Nuo pirmųjų įmonės veiklos žingsnių UAB „Rubineta“ didžiausią dėmesį skiria savo gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimui ir nuolatiniam tobulinimui. Dėl ypač gero kainos ir kokybės santykio UAB "Rubineta" gaminama produkcija yra žinoma bei vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir NVS šalyse bei Europoje.

daugiau prekių

SaniPro

SaniPro – tai Čekijos gamintojo produktų linija. Šios linijos gaminiai patiks visiems, kurie ieško kokybiškų, tačiau nebrangių dušo kabinų. Sanipro produktai yra lengvai prižiūrimi, o profesionaliam gaminių montavimui gamintojas siūlo rinktis “Roltechnik” serviso meistrų montavimo paslaugą. Kokybiškas ir tikslus montavimas, garantuoja taisyklingą gaminių naudojimą ir jų ilgaamžiškumą. SaniPro dušo kabinoms, vonioms ir vonios sienelėms suteikiama 2-jų metų garantija.

daugiau prekių

SPN

SPN įmonė siūlo aukštos kokybės vonios kambario įrangą: vonias, dušo padėklus, pagamintus iš akmens masės. SPN kompanijos produktai yra aukščiausios kokybės ir kiekvienai prekei yra suteikiama 10 metų garantija.

daugiau prekių

Tece

Tece tai gerai žinomas vokiškas potinkinių sistemų, vandens nuleidimo ir surinkimo sistemų gamintojas. Tece suteikia ne tik garantijas savo produkcijai, bet ir greitai reaguoja į serviso ar sistemų sureguliavimo klausimus. Tece vidaus inžinerinėms sistemoms siūlo išties platų asortimentą ir įvairius novatoriškus sprendimus.

daugiau prekių

Terma

Terma - tai lenkų gamintojas siūlantis aukščiausios kokybės džiovintuvus, ypatingai vertina naujoves ir didelį dėmesį skiria ne tik dizainui, bet ir technologinei pažangai. Terma sukūrė specialią tehnologija su kuria nesimato horizontalių ir vertikalių vamzdžių sujungimo siūlių. Su Termo džiovintuvu sukursite vonios kambaryje unikalų ir išskirtinį dizainą.

daugiau prekių

Tres

Maišytuvų prekinis ženklas Tres yra vienas lyderiaujančių Ispanijoje. Gamintojo sukaupta 40-ties metų darbo patirtis vonios ir virtuvės kambario maišytuvų gamybos srityje atsispindi gaminių aukštoje kokybėje, nepriekaištingame dizaine, profesionaliame servise ir konkurencingoje kainoje. Tres gaminami maišytuvai populiarūs ne tik visoje Europoje, tačiau ir Azijos rinkose. Daugiau nei 40-ties metų patirtis komforto gamyboje – Tres.

daugiau prekių

Victory SPA

Victory SPA - unikalus masažinių vonių, garo kabinų gamintojas Europoje. 30-ties metų patirtis bei individuali visų komponentų gamyba leidžia sukurti pačius geriausius produktus. Victory Spa gamykloje gaminamos ne tik pačios masažinės vonios, bet ir patentuoti masažo purkštukai, vandens bei oro masažo, elektronikos komponentai. Visi siūlomi SPA gaminiai turi "dvigubo dugno" sistemą oro masažui. Todėl Victory Spa vonioje yra kur kas patogiau ir maloniau.

daugiau prekių

Villeroy & Boch

Villeroy&Boch - kūrybiškumas, išradingumas ir labai aiškus klientų norų supratimas - tai pagrindinės Villeroy&Boch stiprybės, kuriomis remdamasi ši kompanija sėkmingai dirba jau 260 metų ir yra vienas seniausių keramikos gamintojų, užsitarnavusių tarptautinį autoritetą. Įmonė gamina aukštos kokybės produkciją (klozetus/unitazus, bidė, praustuvus, vonias), skirtą palengvinti kasdienybę ir ją paįvairinti stilingais bei kokybiškais sprendimais.

daugiau prekių

Vispool

Šiuo metu Vispool latviškas prekinis ženklas gerai žinomas ne tik Latvijoje, tačiau ir už jos ribų. Vispool akmens masės vonias gaminti pradėjo 2000 metais. Akmens masės vonios yra gaminamos, pagal unikalią “Marmoryl” technologiją, kuri leidžia gaminiams suteikti, net 25-erių metų garantiją. Vispool klientams siūlo ne tik įvairių formų ir dydžių vonių, tačiau ir dušo padėklų bei praustuvų.

daugiau prekių
© 2002 - 2019 UAB "UTVT". All rights reserved.